Organizace a provoz

Organizace a provoz

 
Lektoři
  • LEKTOŘI KYJOV 1. 4. – 25. 8. 2024

DATUM

7:30

9:00

10:30

18:30

7. 4.

Křivánková A.

Pelikán M.

Hašová L.

Slováček J.

14. 4.

Kuchař A.

Pospíšil O.

Horňáková L.

Hradilová P.

21. 4.

Obrová J.

Selucký O.

Stodůlkovi P. + V.

Kristovi J. + J.

28. 4.

Navrátilová L.

Průšová H.

Šenovi H. + Z.

Kubaczková H.

5. 5.

Presová J.

Valihrachová P.

Berkovi I. + J.

Kristová M.

12. 5.

Selucký J.

Brančíková J.

Vyskočilová J.

Slováček J.

19. 5.

Švábová V.

Berkovi I. + J.

Gasnárková H.

Hradilová P.

26. 5.

Klempířová A.

Krajtl O.

X X X

Kristovi J. + J.

2. 6.

Kozánek P.

Kuthan R.

X X X

Kubaczková H.

9. 6.

Hložkovi J. + I.

Poláškovi P. + J.

Kunrt L.

Kristová M.

16. 6.

Křivánková A.

Pelikán M.

Hašová L.

Slováček J.

23. 6.

Kuchař A.

Pospíšil O.

Horňáková L.

Hradilová P.

30. 6.

Navrátilová L.

Selucký O.

Stodůlkovi P. + V.

Kristovi J. + J.

7. 7.

Presová J.

Průšová H.

Šenovi H. + Z.

Kubaczková H.

14. 7.

Obrová J.

Valihrachová P.

Berkovi I. + J.

Kristová M.

21. 7.

Selucký J.

Brančíková J.

Vyskočilová J.

Slováček J.

28. 7.

Švábová V.

Berkovi I. + J.

Gasnárková H.

Hradilová P.

4. 8.

Klempířová A.

Krajtl O.

Kunrt L.

Kristovi J. + J.

11. 8.

Kozánek P.

Kuthan R.

Hašová L.

Kubaczková H.

18. 8.

Hložkovi J. + I.

X  X  X

Horňáková L.

Kristová M.

25. 8.

Křivánková A.

Poláškovi P. + J.

X X X

Slováček J.

 

* Několik poznámek:  - lektor čte 1. čtení;  pokud čtou manželé, čtou obě čtení

- při příchodu pod schodky uprostřed se ukloňte směrem k oltáři, při odchodu stejně

- nezapomeňte si seřídit mikrofon na ambonu

DÍKY ZA VAŠI SLUŽBU :)


  •  
    Varhaníci

    Bude doplněno

  •  
    Výuka náboženství

    Přihlášku do náboženství můžete stáhnout zde. Vyplněnou přihlášku prosím doneste nejpozději do 17. září 2023 na farní úřad do Kyjova nebo předejte kterémukoliv knězi, který působí v Kyjově, Bukovanech nebo Sobůlkách. Rozvrh výuky náboženství bude vyvěšen nejpozději do 10. září 2023.

    •  
      ZŠ J. A. Komenského, Kyjov
      Ročník Den Hodina Budova / vyučující Učebna
      1. čtvrtek 12:45–13:30 Seifertovo nám.  
      2. čtvrtek 13:30–14:15 Seifertovo nám.  
      3. pondělí 13:00–13:45

      Újezd

      P. Jan Faltýnek

      4.A nebo 5.A
      4.–5. středa 13:00–13:45

      Újezd

      P. Pavel Stuška

      4.A nebo 5.A
      6.–7. pondělí 14:00–14:45

      Újezd

      P. Jan Faltýnek

      4.A nebo 5.A
      8.–9. středa 13:45–14:30

      Újezd

      P. Pavel Stuška

      4.A nebo 5.A
    •  
      ZŠ Dr. Joklíka, Kyjov

      Ročník

      Den

      Hodina

      Budova/Vyučující

      Učebna

      1. – 2.

      čtvrtek

      12: 15 – 13: 00

      Věra Švábová

      keramická dílna

      3.

      čtvrtek

      13: 00  – 13: 45

      P. Jan Faltýnek

      studovna, č. 29

      4. – 5.

      středa

      13: 00 – 13: 45

      P. Jan Faltýnek

      studovna, č. 29

      6. – 9.

      čtvrtek

      13: 50 – 14: 35

      P. Pavel Stuška

      studovna, č. 29

    •  
      Klvaňovo gymnázium, Kyjov

      Ročník

      Den

      Hodina

      Budova/Vyučující

       

      nižší gymn.

      středa

      14: 10 – 14: 55

      P. Jan Faltýnek

       

    •  
      Středoškoláci (gymnázium + střední školy)

      Ročník

      Den

      Hodina

      Budova/Vyučující

      Učebna

      všichni

      středa

      18: 00 – 18: 45

      P. Pavel Stuška

      fara, sál přízemí

    •  
      ZŠ Sobůlky

      Ročník

      Den

      Hodina

      Budova/Vyučující

      0. – 2.

      pondělí

      12: 15 – 13: 00

      ZŠ / Jitka Obrová

      3. – 5.

      pondělí

      13: 15 – 14: 00

      ZŠ / Jitka Obrová

      6. – 9.

      pondělí

      dle domluvy

      ZŠ / Jitka Obrová

    •  
      ZŠ Bukovany

      Ročník

      Den

      Hodina

      Budova/vyučující

      1. – 4.

      středa

      13: 00 – 13: 45

       / Mgr. Jan Kvaltin

    •  
      ZŠ Bohuslavice

      Ročník

      Den

      Hodina

      Budova/vyučující

      1. – 5.

      pátek

      13: 00 – 13: 45

      / P. Jan Faltýnek

  •  
    Úklid kostela

    Úklid farního kostela probíhá vždy v sobotu dopoledne. Rádi mezi úklidovými skupinkami přivítáme nové členky a členy. Pokud máte chuť zapojit se, kontaktujte paní Petru Valihrachovou. 

    Rozpis úklidových skupinek pro rok 2024